Zapewnij bezpieczeństwo swoim domownikom.
Nasz system zapewni Tobie poczucie bezpieczeństwa.


Zabezpieczenie okien – FAQ

Czy zabezpieczenie okienne DEFAS będzie pasowało do moich okien?
System DEFAS posiada uniwersalną budowę i pasuje do zdecydowanej większości okien montowanych w Polsce, zarówno wykonanych z PVC jak i drewnianych jak również do drzwi balkonowych otwieranych do wewnątrz. W przypadku gdyby jednak nie można było zamontować systemu DEFAS z jakiegoś powodu, możesz zwrócić towar a my zwrócimy pieniądze.

Z czego wykonany jest DEFAS?
System DEFAS wykonany jest z wysokogatunkowej stali wielowarstowowej o grugości 5 mm. Gwarantuje to solidne paramatetry wytrzymałościowe całego systemu – odporność na nacisk 1800 kg według zapewnień producenta.

Czy montaż systemu DEFAS jest trudny?
System DEFAS jest bardzo prosty w montażu i nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Przy zakupie otrzymasz szczegółową instrukcję opisującą montaż, można ją także pobrać tutaj. Do prawidłowego zamontowania wystarczy wkrętarka i wiertło 3 mm do wykonania otworów wstępnych.

Ile elementów DEFAS potrzebuję do ochrony jednego okna?
Dla pełnej ochrony jednego okna nalezy zamontować cztery sztuki DEFAS, po jednym w każdym narożniku okna. Zapewni to solidną ochronę okna przed wyważeniem.

Czy DEFAS zapewni mi pełne bezpieczeństwo?
Żadne zabezpieczenie nie zapewni 100% ochrony przed włamaniem, dopiero kombinacja różnych zabezpieczeń mechanicznych i np. elektronicznych sprawi że włamanie przestanie być łatwe i opłacalne dla złodzieja. System DEFAS na pewno sprawi jednak, że sforsowanie mechaniczne okna (pomijając wybicie szyby) będzie niezwykle trudne jeśli nie niemożliwe i bardzo czasochłonne.

Gdzie produkowany jest DEFAS?
System DEFAS jest produkowany na terenie Unii Europejskiej, nie jest to więc w żadnym wypadku towar produkcji chińskiej.

Czy są dostępne inne kolory?
Tak możemy dostarczyć system DEFAS w innym kolorze (z palety RAL), jednak wyłącznie na zamówienie, może się też to wiązać z wyższym kosztem jednostkowym i dłuższym czasem oczekiwania.

Zadaj nam pytanie mailem, postaramy się odpowiedzieć możliwie szybko na Twoje wątpliwości.